آنگل ناخنکی گلدنت Goldent

ارسال رایگان سفارشات بالای 500 هزارتومان
هزینه ارسال تهران 30 و شهرستان 40 هزارتومان

950,000 تومان

توضیحات

خرید آنگل ناخنکی گلدنت Goldent

انواع فرزهاي آنگل ناخنکی دندانپزشكي را به سر آنگل ها متصل کرده و با حركات چرخشي براي تراش و پرداخت استفاده مي كنند. آنگل ها برا اساس فشار بادی که توسط کمپرسور به پره توربین داخل آن وارد می شود ، کار می کنند.به منظور تنظیم سرعت چرخش آنگل ها می توان از ایرموتور همراه با آنگل استفاده کرد. آب به منظور خنک سازی آنگل ها استفاده می شود. بسته به اینکه آب از قسمت انتهایی بدنه یا از لوله خارجی وارد آن شود، آنگل ها دارای انواع آب از داخل و آب از خارج هستند.

همچنین بر اساس نحوه عملکرد دکمه ضامن قرار گیری فرز روی سر آنگل ، آن ها به دوسته پوش باتن و ناخنکی تقسیم بندی می شوند.آنگل از قسمت های مختلف زیر تشکیل شده است که عبارتند از : هد یا سر آنگل دارای کاتریج ، یک ورودی و یک خروجی آب می باشند که در بعضی از انواع آن مجرای آب تعبیه نشده است. پوسته که محافظ و نگهدارنده متعلقات دورش است.اجزای داخلی که شامل یک سری متحرک های انتقال دهنده نیرو از میکروموتور به هد و در نهایت به فرز می باشد.

از قبیل دنده های کاتریج ، دنده های انتقال دهنده نیرو از شفت چاکدار به کاتریج که باید دائما روغن کاری شود چون در اثر اصطکاک به تدریج کوتاه شده و از هم دور می شوند که در این صورت بایستیاز کار کردن با آن امتناع ورزید تا قطعه تعویض گردد.

ویژگی آنگل ناخنکی گلدنت Goldent

  • اندازه هد کوچک
  • نوع کاتریج بلبرینگی
  • بلبرینگ سرامیکی
  • حداکثر سرعت چرخش25هزار دور در دقیقه
  • جنس بدنه آلیاژ آلومینیوم
  • قابل اتوکلاو در دمای ۱۳۵درجه سانتی گراد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آنگل ناخنکی گلدنت Goldent”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.