هولدر(نگهدارنده)فیلم و پلیت

کشور سازنده چین

قابل استفاده برای فیلم رادیوگرافی و پلیت فسفرپلیت
قابل اتوکلاو
صرفه جویی در زمان و کاربری آسان
قابل استفاده برای اندو، پریو و ایمپلنت

ارسال رایگان
ارسال رایگان سفارشات بالای 1.5 میلیون تومان
free-shipping
1,990,000 تومان
- +

توضیحات

خرید هولدر(نگهدارنده(فیلم و پلیت

دسته نگهدارنده‌های فیلم اشعه ایکس می تواند به محصولاتی اشاره کند که برای کمک به چندین بخش از فرآیند اشعه ایکس فیلم طراحی شده اند. نگهدارنده های اشعه ایکس که برای استفاده داخل دهانی است.به فیلم متصل می شوند و به پزشکان کمک می‌کنند تا آن را به درستی در داخل دهان بیمار قرار دهند.

این نگهدارنده‌ها همچنین باعث می‌شود که بیمار راحت تر فیلم را در موقعیت مناسب نگه دارد. سایر نگهدارنده‌های فیلم به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به لبه‌های فیلم‌های در معرض گیره می‌چسبند تا بتوانند در مواد شیمیایی غوطه‌ور شوند. این نگهدارنده‌ها معمولاً پلاستیکی یا فلزی هستند و باید دارای گیره‌های قوی باشند که بتوانند چسبندگی خود را روی فیلم‌ها حفظ کنند.

نحوه استفاده:

این پلاستیک در مرکز مکان دید قرار دارد که امکان قرار گیری اشتباه برای آن وجود دارد. مطمئن شوید که همه چیز درست است. و این زائده پلاستیکی درست قرار گرفته است زیرا این قسمت میتواند حرکت کند. و سنسور روی این قسمت قرار میگیرد
بصورت کلی این قطعه کمی قابل حرکت است و تا این اندازه میتوانید آنرا دورتر ببرید سنسور یا فیلم را داخل دهان قرار میدهیم

ویژگی هولدر(نگهدارنده)فیلم و پلیت

(19 قطعه Bite Bloks شامل): هشت عدد posterior (زرد رنگ)، چهار عدد Anterior (آبی رنگ)، پنج عدد Bite Wing (قرمز رنگ)، دو عدد Endodontic (سبز رنگ)

(5 عدد Aming Ring): دو عدد Posterior (زرد رنگ)، یک عدد Bite Wing (قرمز رنگ)، یک عدد Anterior (آبی رنگ)، یک عدد Endodontic (سبز رنگ)

(5 عدد بازو): دو عدد Posterior (زرد رنگ)، یک عدد Anterior (آبی رنگ)، یک عدد Bite wing (قرمز رنگ)، یک عدد Endodontic فلزی

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

لطفا قبل از ثبت سفارش محصول «هولدر(نگهدارنده)فیلم و پلیت» قیمت آن را استعلام نمایید.

به دلیل نوسانات ارز، لطفا از طریق تماس تلفنی از به روز بودن قیمت محصولات اطمینان حاصل نمایید.

 

“سپاس از شما همراه همیشگی عاج طب کالا”